top of page

Shamanic Flow

Start

13 kwietnia 2024

Cena

100 PLN
brak zakupu online - płatność na miejscu gotówką

Kup online

Shamanic Flow

Astanga Yoga Studio, Grzegorz Sykała i Goście, z niezmiennie wielką radością zapraszają na kolejny wieczór śpiewu i tańca z muzyką na żywo w samym sercu Warszawy.

 Shamanic Flow jest wydarzeniem dla tylko osób pełnoletnich.Shamanic Flow to spotkania przepełnione pieśniami otwierającymi serce wywodzącymi się między innymi z tradycji hinduskich oraz południowoamerykańskich. Główną intencją wydarzeń jest po prostu świadoma, dobra zabawa oraz uwalnianie głosu i ciała w towarzystwie muzyki na żywo a także podnoszenie wibracji i jakościowe bycie razem.


W czasach licznych metod, technik i praktyk przypomnimy sobie jaką moc niosą jedne z najstarszych form spędzania czasu w grupie: krąg, śpiew i taniec.

Będziemy wspólnie śpiewać, poruszać się i spędzać czas w towarzystwie muzyki na żywo a w naszej podróży odwiedzimy odległe zakątki świata, w których muzyczne połączenie z naturą trwa od wielu tysięcy lat.

Wspólnie stworzymy przestrzeń, w której każdy będzie mógł wyrazić się na swój unikalny sposób. Będziemy śpiewać, siedzieć, medytować, kontemplować, tańczyć, turlać się, skakać, tupać, śmiać się czy płakać.


Każda forma ekspresji będzie mile widziana. Zapraszamy Was, takich jacy w danym momencie życia jesteście.

Do dyspozycji uczestników będą koce lub poduszki a także woda, czekolada i banany:)

Prosimy o zabranie wygodnych ubrań, będziemy działać boso:)


KOSZT 100 zł płatne na miejscu w gotówce

START 18:00


Zależy nam na tym, żeby zacząć razem. Bardzo prosimy o punktualne przybycie i o uwzględnienie czasu potrzebnego na znalezienie miejsca parkingowego.

Spotkanie potrwa ok 3,5 h.

W trakcie wydarzenia nie spożywamy alkoholu i innych substancji psychoaktywnych ani nie przychodzimy pod ich wpływem.


Do zobaczenia i usłyszenia w Astanga Yoga Studio!

Nauczyciel

Grzegorz Sykała

bottom of page