top of page

Letni kurs jogi dla początkujących Ashtanga (ścieżka YANG) 22.07.2024

Start

22 lipca 2024

Cena

350 PLN

Letni kurs jogi dla początkujących Ashtanga (ścieżka YANG) 22.07.2024

Tygodniowy kurs podstaw jogi obejmuje 5 zajęć. Zajęcia stacjonarne, w studio w godzinach:

poniedziałek 20.00

wtorek 20.30

środa 21.00

czwartek 20.30

piątek 20.00


Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób pragnących rozpocząć praktykę, którą będzie można kontynuować z nauczycielem, codziennie w określonych godzinach (według grafiku) na zajęciach dla początkujących Ashtanga.


Kurs jogi dla Początkujących jest warunkiem uczestnictwa w innych zajęciach Ashtanga jogi. To podstawa i punkt startowy na ścieżce jogina.


Kurs obejmuje 5 spotkań, które pozwolą poczuć się komfortowo na wszystkich zajęciach. Na kursie nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących oraz prawidłowego oddechu w trakcie praktyki.


Po ukończeniu kursu zapraszamy Cię na cykl zajęć dla początkujących Ashtanga (na co najmniej 24 zajęcia), gdzie usystematyzujesz swoją wiedzę i zapoznasz się nowym materiałem. Po nim będzie można rozszerzyć swoja wiedzę na zajęciach dla średniozaawansowanych. Dowiesz się jak prawidłowo ćwiczyć, by się nie kontuzjować, z jaką częstotliwością i intensywnością praktykować, by czuć się dobrze oraz jak praktycznie zastosować jogę w życiu codziennym.Będzie można zadać pytania dotyczące praktyki, na które nauczyciel odpowie w trakcie lub po zajęciach.


Więcej informacji o Ścieżce Jogi


Czym jest Ścieżka jogi Yin Yang?

Ścieżka jogi jest jedna, ale ‘ścieżek joginów’ jest tak wiele, jak praktykujących. Proponujemy Ci dwa podejścia do praktyki, które możesz wybrać dla siebie. Oba są właściwe i dobre o ile są umiejętnie zastosowane. Każde podejście (praktyka) ma swoje kroki, które trzeba stawiać powoli i z rozwagą. Jedna praktyka jest intensywniejsza, dynamiczna i docelowo bardziej wymagająca, choć w zmodyfikowanej formie dostępne dla większości (Yang – Ashtanga Joga), druga nieco łagodniejsza, spokojniejsze bardziej płynna (Yin – Vinyasa Joga) Jest to podziała subiektywny, choć wynikający z wieloletniej pracy z uczniami. Zrobiony tylko po to, by ułatwić Wam wybór zajęć. Wszystko co proponujemy to jedynie drogowskazy, ścieżka jogina jest tylko Twoja. Wybierz taką, która Ci odpowiada. Yin i Yang możecie łączyć ze sobą (co rekomendujemy, jako zdrowsze dla ciała rozwiązanie), ale możecie też wybrać jedną z nich. Na zajęciach będzie potrzebna własna mata do jogi.


Kurs prowadzi: Ewa Jaros

Koszt: 350 PLN / osobę


Jak kupić karnet?

Kliknij „Kup Online” – zarejestruj się i zaloguj na naszej stronie panel.astanga.pl

Płać kartą lub przelewem za pomocą tpay.com.

W ramach Multisport, Medicover i FitSport obowiązuje pełna płatność – kursy są spoza oferty systemów.


W razie pytań jesteśmy do dyspozycji: astanga@astanga.pl


Aby po kursie kontynuować Ścieżkę Jogina, weź udział w całym kursie lub min. 80% frekwencji – do zobaczenia na macie! 🙂


Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem studio

Nauczyciel

Ewa Jaros

bottom of page