top of page

Podróż z dźwiękiem. Koncert gongów i mis.

Start

09 marca 2024

Cena

100 PLN

Podróż z dźwiękiem. Koncert gongów i mis.

PODRÓŻ Z DŹWIĘKIEM

To rodzaj sesji polegający na biernym słuchaniu dźwięków, które z jednej strony wprowadzają w relaks, a z drugiej otaczają słuchającego aurą organicznych wibracji. Wibracje te oddziałują nie tylko na narządy słuchu człowieka, ale też na jego ciało, psychikę oraz emocje.


Jest to masaż wibracją, rezonansem na poziomie fizycznym, dogłębnym komórkowym jak i na poziomie ciał subtelnych. Polega na wydobywaniu wibracji z mis, gongów oraz innych instrumentów idiofonicznych i aerofonicznych zwanych też archaicznymi.


Wibracje te przenoszone są przez drgania powietrza lub bezpośrednio na ciało. Drgania te posiadają szeroki zakres częstotliwości-od infradźwięków po ultradźwięki. Drgania te są odpowiednikami także naturalnych częstotliwości przyrody jaki i poszczególnych części ciała (mięśnie, stawy, kości, organy wewnętrzne)


Gdy wchodzą z osobą w rezonans (dźwięki z naszym organizmem) uwalniają, aktywizują się wtedy siły samoleczenia, które jako potencjał istnieją w każdym żywym organizmie. Oprócz tego stymulują i harmonizują przepływ fal mózgowych – od stanu gamma przez alfa do delta.


Korzyści płynące z podróży z dźwiękiem:

  • relaks ciała i umysłu

  • regeneracja ciała na poziomie komórkowym

  • wzrost kreatywności

  • wsparcie samoregeneracji organizmu

  • wyciszenie umysłu


Koncert trwa dwie godziny, 18.00 - 20.00


UWAGA: Z OKAZJI DNIA KOBIET PANIE 80 PLN


Zachar Maciej Bąkowski

Od 10 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym. Poprzez pracę z ciałem (Joga , Brazylijskie Jiu Jitsu, CrossFit, treningi siłowe) oraz różnego rodzaju medytacje i warsztaty rozwojowe zdobywał wiedzę na temat funkcjonowania ciała i umysłu .


W 2015 roku powrócił od tatuowania i odnalazł styl i sposób jaki najbardziej z nim rezonuje, czyli dotwork i podejście do tatuażu w sposób ceremonialny.


W 2017 roku doświadczył medycyny dotyku i energoterapii co popchnęło go na ścieżkę rozwoju w tym kierunku. Obecnia masuje technikami LomiLomi, PeLoHa oraz masaż misami terapeutycznymi i kryształami.


Od 2018 roku podróżuje po kraju, odwiedzając różne miejsca oferujac swoje warsztaty. Dzięki temu cały czas rozwija i poszerza swoje umiejętności. Podróżująć poznał wiele cudownych osób grających na różnych instrumentach terapeutycznych i posiadających doświadczenie w muzykoterapii, co zapocątkowało jego przygoda z dźwiękiem terapeutycznym.


W 2019 roku ukończył kurs praktyka IAKP (International Association of Kambo Practitioners) co daje możliwość jeszcze głębszego poznawania siebie i pracowania z innymi ludźmi na wielu poziomach.


W sierpniu 2019 roku stworzył mobilną działalność gospodarczą Masaż i terapia dźwiękiem: www.zachar.one


Od dwóch lat współtworzy przestrzeń warsztatową w okolicach Warszawy gdzie spotyka i gości dużo pięknych istot z całego świata dzieląc się z nimi swoimi talentami.


Nauczyciel

Zachar

bottom of page