top of page

aerial stretching

rozciąganie z hamakiem

aerial stretching
aerial stretching

Aerial Stretching to przyjemna i efektywna forma rozciągania, z pomocą hamaka do aerial jogi. Zajęcia mają charakter otwarty , nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w pracy z hamakiem,  wszystkiego nauczymy podczas zajęćZ zajęć można korzystać regularnie lub okazjonalnie, według potrzeb.Podczas rozciągania skupimy się na wydłużonym czasie w jednej pozycji, pozwalając tkankom na pogłębioną pracę przy minimalnym wysiłku z zewnątrz. Hamak aerial wspomaga utrzymanie i dozowanie, pozycji i jej anatomicznych wariantów. Pozwala również na relaksacyjne delikatne bujanie na zakończenie zajęć Zajęcia dla osób bez aktywnych kontuzji i świeżo po operacjach, zabiegach.

 

Jak zacząć?

Dołącz do grupy w każdej chwili! Zajęcia na poziomie otwartym, dla każdego. Na zajęcia obowiązują rezerwacje min. 2 godz. przed startem zajęć. Aby dokonać rezerwacji potrzebujesz mieć ważny karnet.


Kup karnet


Zarezerwuj w 3 krokach:

  1. zaloguj się lub zarejestruj w panelu klienta

  2. wykup karnet

  3. znajdź zajęcia w rozkładzie i kliknij "zapisz się"


Zajęcia wg. grafiku


Jak dołączyć z kartą benefitową.


Zajęcia odbywają się, jeśli zbierze się minimalna liczba osób, jeśli nie zbierze się grupa otrzymasz mail z powiadomieniem, a rezerwacja jest do wykorzystania na kolejne zajęcia.Aby móc dokonywać rezerwacji konieczny jest aktywny karnet lub opłata manipulacyjna (karty benefitowe)


Do zobaczenia!

bottom of page