top of page

jak zacząć?

sprawdź zanim wybierzesz karnet

jak zacząć?
jak zacząć?

Jak zacząć z karnetami AYS

Jeśli chcesz praktykować ashtangę 

1. Zapisz się na kurs jogi dla początkujących ashtanga

2. Po kursie możesz uczestniczyć w zajęciach: ashtanga początkujący oraz wszystkich zajęciach z poziomu początkujących

3. Po 24 zajęciach ashtanga początkujacy zapisz się na kurs ashtanga jogi dla średniozaawansowanych

4. Po kursie możesz uczestniczyć w zajęciach ashtanga vinyasa średniozaawansowani oraz we wszystkich zajęciach z poziomu średniozaawansowani

5. Po 24 zajęciach ashtanga vinyasa możesz zacząć uczęszczać na zajęcia mysore, zapytaj nauczyciela 


Jeśli chcesz uczestniczyć z zajęciach:

joga księżycowa, joga rozciągająca, joga i rolowanie, zdrowy kręgosłup, aerial regeneracja, aerial stretching, aerial dance, vinyasa tematyczna, vinyasa slow, vinyasa flow,  przyjdź do studio, dokonaj opłaty za wybrany karnet, następnie rozpocznij korzystanie z zajęć. Do uczestniczenia w tych zajęciach nie są wymagane kursy, jednak przy zapisie pamiętaj o poziomach zaawansowania. 


Zajęcia w trybie rezerwacji: sprawdź w grafiku do której godziny najpóźniej możesz dokonać rezerwacji oraz ją zmienić lub odwołać (do 2 godz przed).


Jak dokonać rezerwacji?

  1. zaloguj się lub zarejestruj w panelu klienta,

  2. wykup karnet

  3. znajdź zajęcia i kliknij zapisz się


Zajęcia odbywają się przy min. 3 osobach.  Jeśli nie zbierze się grupa otrzymasz mail z powiadomieniem, a rezerwacja jest do wykorzystania na kolejne zajęcia.Aby móc dokonywać rezerwacji konieczny jest aktywny karnet.Rezerwacja i nie pojawienie się na zajęciach skutkuje pobraniem wejścia, ekwiwalentu z opłaty manipulacyjnej (dot. karty benefit) za zajęcia.

 

Jeśli chcesz praktykować aerial jogę, aerial dance 

1. Zapisz się  na wybrane zajęcia dla początkujących (tryb rezerwacja)

2. Jeśli masz doświadczenie w praktyce aerial jogi, zapisz się na dowolne zajęcia aerial jogi (tryb rezerwacja)


UWAGA:

Wszystkie zajęcia są w trybie rezerwacja, sprawdź w grafiku do której godziny najpóźniej możesz dokonać rezerwacji (do 2 godz przed). Zajęcia odbywają się przy min. 3 osobach – jeśli nie zbierze się grupa otrzymasz mail z powiadomieniem, a rezerwacja jest do wykorzystania na kolejne zajęcia.

Aby móc dokonywać rezerwacji konieczny jest aktywny karnet. 


Jeśli chcesz uczestniczyć w kursach lub warsztatach AYS, wykup je przez stronę tutaj. Na kursy i warsztaty obowiązują dedykowane karnety, spoza regularnej oferty.

Upewnij się, że znasz regulamin zajęć i szkoły. 

Jak zacząć z kartami multisport medicover fit profit

Jeśli chcesz praktykować ashtangę

1 .Wykup kurs jogi dla początkujących ashtanga lub vinyasa (pełnopłatne, spoza oferty systemu)

2. Po kursie wpłać opłatę manipulacyjną w postaci depozytu i możesz uczestniczyć w zajęciach: ashtanga początkujący oraz wszystkich zajęciach z poziomu początkujący (kolor zielony) 

3. Po 24 wejściach zapisz się na kurs jogi dla średniozaawansowanych

4. Po kursie możesz uczestniczyć w zajęciach ashtanga vinyasa średniozaawansowani oraz we wszystkich zajęciach z poziomu średniozaawansowani (kolor niebieski)

5. Po 24 wejściach zapisz się na zajęcia mysore. Zapytaj nauczyciela czy możesz uczestniczyć w zajęciach dla zaawansowanych (kolor czerwony)


Jeśli chcesz praktykować ashtangę w AYS  bez względu na poziom zaawansowania zaczynasz od kursu dla początkujących.

Jeśli po kursie chcesz uczestniczyć w zajęciach, wnosisz opłatę manipulacyjną (gotówką na miejscu w studio). Z opłaty manipulacyjnej potrącane są nieobecności z zarezerwowanych zajęć stałych.


Jeśli chcesz uczestniczyć z zajęciach: joga księżycowa, joga rozciągająca, zdrowy kręgosłup, joga i rolowanie, stretching, aerial stretching, aerial regeneracja, aerial dance, vinyasa tematyczna, przyjdź do studio, dokonaj opłaty manipulacyjnej (gotówką) i rozpocznij korzystanie z zajęć.

Do uczestniczenia w tych zajęciach nie są wymagane kursy, jednak przy zapisie pamiętaj o poziomach zaawansowania.  Zajęcia w trybie rezerwacji, sprawdź w grafiku do której godziny najpóźniej możesz dokonać rezerwacji (2 godz przed).

 

Jeśli chcesz praktykować aerial jogę, aerial dance  

1. Przyjdź do studio i zapisz się na zajęcia dla początkujących lub na dowolnie wybrany poziom zajęć. Po zajęciach upewnij się konsultując z nauczycielem, że wybrany poziom zajęć jest odpowiedni dla Ciebie.

2. Po zajęciach możesz zdecydować, czy dokonujesz opłaty (depozyt) zobowiązując się na minimum miesiąc korzystania z zajęć. Po miesiącu możesz zrezygnować z zajęć odbierając depozyt lub przedłużyć korzystanie z zajęć o kolejny miesiąc. Ważność depozytu (30 dni) należy przedłużać w recepcji, bądź mailowo deklarując się na kolejne 30 dni.

3. Jeśli masz doświadczenie w praktyce aerial jogi, aerial dance zapisz się na dowolne zajęcia w studio lub przez internet (tryb rezerwacja). Do dokonania rezerwacji przez internet musisz posiadać aktywne konto.

Aktywacji konta dokonujesz na miejscu w postaci depozytu (zwanego opłatą manipulacyjną), który jest zwrotny po zakończeniu korzystania z naszych zajęć.

4. Jeśli nie masz aktywnego konta, na pierwsze zajęcia możesz przyjść testowo, bez rezerwacji. Sprawdź dwie godziny przed zajęciami, czy zajęcia są dostępne w grafiku, jeśli się wyświetlają, oznacza, że są dostępne, przyjdź na dowolnie wybrane zajęcia.


Jak dokonać rezerwacji?

Wpłać na recepcji opłatę manipulacyjną (depozyt),  zaloguj się w panelu klienta na adres mailowy podany na recepcji, kliknij zapisz się. Jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników, dostaniesz mail z powiadomieniem, a rezerwacja jest do wykorzystania na kolejne zajęcia. Aby dokonać rezerwacji konieczny jest aktywny karnet. 

Upewnij się, że znasz regulamin zajęć i szkoły.

bottom of page