top of page

vinyasa flow średnio zaawansowani

ścieżka yin

vinyasa flow średnio zaawansowani
vinyasa flow średnio zaawansowani

Vinyasa flow to zajęcia dla średnio zaawansowanych. Na te zajęcia zapraszamy po cyklu co najmniej 12 zajęć dla początkujących vinyasa slow lub praktykowały wcześniej styl jogi Vinyasa na poziomie średnio zaawansowanym. Aby przejść do kolejnego kroku zapraszamy do uczestnictwa w 12 zajęciach vinyasa flow.


Vinyasa flow to zajęcia na których będziemy się skupiać głównie za odnalezieniu płynności i wygody w asanach. Zasadniczym elementem będzie synchronizacja ruchu z oddechem oraz przejście pomiędzy asanami, a nie długie utrzymywanie pozycji. Istotą tych zajęć jest płynny, niezatrzymywany, przepływ energii w ciele wywołany naturalnym ruchem i świadomym oddechem. Zajęcia odbywają się przy muzyce.


Zajęcia wg. rozkładu zajęć


Za zajęcia obowiązuje rezerwacja min. 2 godziny przed startem zajęć ,zarezerwuj w 3 krokach:

  1. zaloguj sie lub zarejestruj w panelu klienta

  2. wykup karnet

  3. znajdź zajęcia w rozkładzie i kliknij "zapisz się"


Zajęcia odbywają się przy minimalnej liczbie osób. Jeśli nie zbierze się grupa otrzymasz mail z powiadomieniem, a rezerwacja jest do wykorzystania na kolejne zajęcia.Aby móc dokonywać rezerwacji konieczny jest aktywny karnet.


Dla klientów chcących skorzystać z kart beneficjenckich (Multisport, FitProfit, Medicover) konieczna będzie wizyta w studio i wpłata opłaty manipualcyjnej – więcej informacji tutaj.


Do zobaczenia!

bottom of page