top of page

vinyasa power zaawansowani

ścieżka yin

vinyasa power zaawansowani
vinyasa power zaawansowani

Dla kogo są te zajęcia?

Najprościej, jak sama nazwa wskazuje, dla tych co lubią power. Czyli będziemy pracować nad siłą i z siłą, ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić. Nie będzie to sekwencja vinyasy ashtangi. Zajęcia nie będą zafiksowane i za każdym razem będą nieco inne. Będziemy jednak zawsze pracować dostosowując się do poziomu grupy.


Czy na zajęcia można przyjść dopiero po kursie dla początkujących Vinyasa?

I tak i nie. Jeśli nigdy nic nie robiliście z ciałem, aktywność fizyczna to dopiero Wasza nowa ścieżka, nie polecamy takiej intensywności na początek. Jeśli jednak jesteście sprawni, otwarci na wzywania i chętni do wspólnego wysiłku – zapraszamy! Nie musicie praktykować ashtangi, żeby przyjść na te zajęcia.Zajęcia odbywają się przy muzyce. 


Aby uczestniczyć w zajęciach vinyasa power rekomendujemy ukończenie wszystkich kroków na scieżce YIN: kursy, zajęcia slow i flow oraz osoby z ugruntowaną praktyką.


Zajęcia prowadzi: Ewa Jaros


Karnety


Zapisy na zajęcia, rezerwacja

Po wykupieniu karnetu, w panelu klienta wybierz rozkład zajęć, znajdź interesujące Cię zajęcia, sprawdź czy obowiązują na rezerwację, kliknij "zapisz się". Zapisy najpóźniej na 2 godziny przed startem wybranych zajęć. Zapraszamy! 


Zajęcia wg. grafiku


Jak dołączyć z kartą benefitową.

bottom of page